Meyve Sebze Reyonları

Sova Retail Meyve Sebze Reyonları. Süpermarketlerde meyve sebze reyonu genellikle tüketicinin mağazada en önce deneyimlediği bölümdür. Bu yüzden meyve sebze reyonu (veya diğer bir deyişle manav reyonu) satış alanları çok daha özenli ve dikkatli tasarlanmalıdır. Bu bölümler tazeliği, sağlığı ve doğallığı yansıtmalı ve tüketicilerin satın alma güdülerini harekete geçirmelidir.

Meyve sebze teşhir reyonları mağazanın genel atmosferini farklılaştıran ve müşteri algısının ilk oluştuğu bölümlerdir. Her perakende işletmecisi/yatırımcısı mağazasında bu bölümlerin ön planda olmasını ve dikkat çekmesini ister. Marketler için bu reyonlar ciro yönünden de önemlidir. Tüketici alışkanlıklarındaki değişimleri, perakendenin gelişimini ve dönüşümünü sürekli takip eden deneyimli ve alanında uzman Sova tasarım ekibinin meyve sebze teşhir alanlarınız için tasarladığı teşhir reyonları, temelde ana bir yapıya sahip olan ancak çeşitli dekoratif veya ilave donanım ve aksesuarlar ile her müşteri grubu için özelleştirilebilen ürünlerdir.

Meyve ve sebzeleriniz için, tamamen demonte, modüler, ihtiyaca göre özelleştirilebilir ve genişletilebilir, istenildiğinde kolayca sökülüp market içinde yer değiştirebilir reyonlar üretiyoruz. Çeşitli aksesuarlarla teşhir zenginliği sağlanabilir endüstriyel yapısıyla sebze ve meyve reyonları ile işletmenizin her türlü ihtiyacını karşılamanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda taze meyve sebze satış alanlarınızın hem görsel olarak öne çıkmasına, hem de satışlarınızı artırmanıza yardımcı oluyoruz.

Ahşap ve metalin ahenkle buluştuğu çeşitli duvar üniteleri, orta gondollar, kasalı veya dökme teşhire uygun farklı çözümler, meyve sebze teşhir masaları ve sehpaları, ürüne özel teşhiri mümkün kılan özel detaylar, aydınlatma çözümleri, çeşitli etiket ve kategori yönetimini kolaylaştıran ilave ekipman ve aksesuarlar ile Sova Retail meyve sebze reyonlarını inceleyin.

Manavlardan indirim marketlerine, küçük metrekareye sahip marketlerden süpermarket ve hipermarketlere kadar her tipte gıda perakende satış noktası için uygun bir meyve sebze reyonu çözümünü Sova Retail ürün yelpazesi içinde bulabilirsiniz. İşletmenize en uygun meyve sebze reyonu çözümü için güncel kataloğumuzu inceleyin ve her türlü destek için Sova ekibi ile iletişime geçin.

_

SOLID / 360 DERECE ÇÖZÜMLER

ÇÖZÜM DETAYLARDA GİZLİDİR

HER ADIMDA 3 BOYUTLU SAĞLAM ÇÖZÜMLER