Teşhir Sepetleri

Teşhir sepetleri bir mağazanın en verimli satış artırıcı ekipmanlarındandır. Öne çıkarmak istenilen ürünleri görünürlüğü en yüksek alanda teşhir etmek, beklenenin altında satış hacmi olan ürünlerin satışlarını artırmak ya da sezonsal veya indirimli ürünleri ön plana çıkaran bir sunum için kullanılan teşhir sepetleri, mağazanın satış aksiyonlarında önemli yer tutar.

Hem gıda hem de gıda dışı perakende satış noktaları için vazgeçilmez olan ve bir çok farklı ürünün teşhirine uygun bu sepetlerin farklı modelleri vardır. Aksiyon sepeti olarak da adlandırılan katlı sepetler, teşhir havuzu ya da teşhir havuz sepeti olarak da isimlendirilen, tekerlekli veya sabit kullanıma uygun, derinliği ürüne göre ayarlanabilir tel ya da metal teşhir sepeti gibi modeller sıklıkla kullanılmaktadır.

Teşhir sepetleri tekerlekler ile kullanıldığında mağazanın her bölümüne taşınabilir mobil bir yapıya kavuşurlar, bu sebeple çok yönlü kullanılabilir ekipmanlardır. Derinlikleri ürüne göre ayarlanabilir. Aksiyon sepeti olarak kullanımında arzu edilen kadar sepet üst üste konularak, özellikle kasa önü satışlar için hızlı satışı destekleyen bir teşhir ekipmanı haline gelir.

Bir market ya da mağaza içinde teşhir sepetleri bir çok alanda kullanılır. Mağaza girişinde promosyonlu ya da sezonsal ürünlerin sunumunda, koridorlarda kategori bazlı indirimli veya tamamlayıcı ürünlerin teşhirinde, kasa çıkışlarında hızlı satış ürünlerinin sunumunda yoğunlukla teşhir sepeti aksiyon sepeti tercih edilmektedir.

Teşhir sepetleri isteğinize göre farklı kaplamalarla sunulmaktadır. Bazı mağaza konseptlerinde boyalı ürünler tercih edilirken, genel olarak pazarda çinko ya da krem kaplama olarak yer bulmaktadırlar. Özellikle çinko kaplama hem yüksek dayanımı hem de düşük maliyeti açısından daha çok tercih edilmektedir.

Bazı modeller cıvata somun ile hızlıca kurulurken, bazı modeller geçme sistem ile çok daha hızlı kurulum avantajı sunar. Bir çok model demonte özelliği taşır ve kutulu olarak sevk edildiği için nakliye maliyetlerinde avantajı sağlar.

Sova’nın farklı tür ve ölçülerdeki teşhir ve aksiyon sepetleri ile siz de mağazanızın her köşesini satış alanı haline getirebilirsiniz. İhtiyacınız olan satış artırıcı bu ürünleri kataloğumuzdan inceleyebilir, her türlü sorunuz için Sova ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

_

SOLID / 360 DERECE ÇÖZÜMLER

ÇÖZÜM DETAYLARDA GİZLİDİR

HER ADIMDA 3 BOYUTLU SAĞLAM ÇÖZÜMLER