Unlu Mamüller Teşhir Reyonları

Sova Retail Unlu Mamüller Teşhir Reyonları. Günlük tüketimi en yüksek ve süpermarketlerin ciroları içinde önemli bir payı olan unlu mamül ürünleri, son yıllarda nitelik ve nicelik olarak çeşitlenerek mağazalar içinde daha fazla teşhir alanına ihtiyaç duymaya başlamıştır. Hatta bir çok marka, marketleri içerisinde fırın bölümleri kurarak taze unlu mamül ürünlerini tek noktadan müşterilerine sağlamaktadır. Çeşitliliği yüksek bu ürün grubu için tüketicilerin alışveriş güdülerini tetikleyen, alışveriş davranışlarını etkileyen ve onları cezbeden farklı teşhir reyonları ve standları her geçen gün marketlerde daha çok kullanılmaktadır.

Sova, unlu mamül ürünlerinin teşhiri için tasarladığı şık ve satış arttıran unlu mamüller reyonları ve bunları bütünleyen diğer ekipman ve aksesuarlar ile müşterilerinize etkileyici bir alışveriş deneyimi sunmanıza yardımcı olur.

Ahşap, metal ve ahşap/metal bir arada kullanarak tasarladığımız ve ürettiğimiz unlu mamül teşhir reyonlarımız, endüstriyel yapılarıyla paketleme, sevk ve kurulumu son derece kolay ekipmanlardır.

Mevcut mağaza konseptinize uyacak şekilde uyarlanabilecek Sova unlu mamüller reyonları geniş sunum ve aksesuar seçenekleri ile mağazanıza teşhir zenginliği katar. Baget ekmek, paketli ürün gibi özellikli ürünlere uygun tasarımlar, dikey/yatay teşhir imkanı sunan ahşap kasalar, tel veya ahşap raflar, kapaklı ve kırıntı çekmeceli unlu mamül dolapları, unlu mamül teşhir sehpaları, stantlar ve askı aksesuarları ile ürün ve sunum çeşitliliğini yakalayabilir, müşteri memnuniyetini ve sadakatini artırabilirsiniz.

Sova, size özel ürünler de geliştirir. Standart portföyümüzde olmayan, sizin tasarladığınız veya herhangi bir yerde görüp beğendiğiniz, ya da konseptinize uygun olacak şekilde bizden talep edeceğiniz bir unlu mamül teşhir reyonunu size özel olarak tasarlar ve üretiriz. Bunu yaparken öncelikle sizi dinler, ihtiyaçlarınıza en uygun geliştirmeleri yapar ve siz 100% memnun olana kadar çalışmaya devam ederiz.

Yeni bir projeniz varsa veya mevcut mağazanızın unlu mamüller reyonlarını yenilemek istiyorsanız, ya da mevcut teşhirinizin yeterli olmadığını düşünüyor ancak iyileştirmeyi nasıl yapacağınızı bilemiyorsanız, hiç endişe etmeyin; tecrübeli Sova ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Çağdaş tasarımları ile öne çıkan unlu mamül reyonlarımızı incelemek ve Sova tecrübesini işinize nasıl entegre edebileceğinizi görmek için kataloğumuza göz atın ve hemen bizimle iletişime geçin.

_

SOLID / 360 DERECE ÇÖZÜMLER

ÇÖZÜM DETAYLARDA GİZLİDİR

HER ADIMDA 3 BOYUTLU SAĞLAM ÇÖZÜMLER