Farmarack Eczane Çekmeceli Raf Sistemleri

Farmarack eczane çekmeceli raf sistemleri, eczanelerde en fazla alan kaplayan ilaçları ve medikal malzemeleri kompakt bir şekilde ve çok daha küçük bir alanda bir araya toplayarak, ilaç dışı satış alanlarını olabildiğince maksimize eder. Eczanelerin önemli bir gelir kanalı da ilaç dışı satışlardır, bu anlamda Farmarack metrekare/satış verimliliğine büyük katkı sağlar.

Eczane ve ecza depoları için tasarlanan Farmarack Ezcane Çekmece Sistemi ile minimum alanda maksimum stok yapabilirsiniz.

Derin ve teleskopik tam açılır çekmeceleri ile yüksek kapasiteli ilaç yerleşimini mümkün kılar. Teleskopik merdiveni ile üst çekmecelere rahat ve güvenli bir şekilde ulaşabilir, etiket sistemi ile tüm çekmecelerin içeriğini dışarıdan kolayca tespit ederek erişim sağlayabilirsiniz.

Farmarack eczane raf sistemleri, eczanenin mevcut görsel konseptine uyarlanabilir, hazırda bulunan eczane rafları ve diğer dekoratif ögeler ile entegre olarak bütünlük içinde kullanılabilir. Mevcut eczane raflarının aralarına niş gömme ünite olarak konumlandırılabildiği gibi, kendi başına bir eczane rafı olarak da kullanılabilir. Çekmecelerin ahşap ön yüzleri mevcut konseptin renklerine uyumlu bir şekilde yapılandırılabilir.

Mevcut yerin müsaitliğine göre satış alanı içinde kullanılabileceği gibi, arka depo alanında salt depolama amaçlı eczane raf sistemi olarak da kullanılabilir. Bir metreyi aşan derinliği ve güçlü rulman sistemiyle bir eczanenin tüm ihtiyacına cevap verir. Yan yan eklenerek ihtiyaca göre arzu edilen kapasitede kurulum yapılabilir.

Farmarack çekmeceli raf sistemi, ilaç ve benzeri ecza ürünlerinin depolanması amaçlı eczane rafı olarak kullanımın yanı sıra, implant ekipmanları, çeşitli ufak boyutlu dental ekipmanlar gibi diş sağlığı ile ilgili depolama ihtiyaçlarında, optik sektörünün depolama ihtiyaçlarında ya da özel sterilizasyon gerektirmeyen paketli tıbbi ve cerrahi küçük ebatlı malzemelerin depolanması için de kullanışlı bir çözümdür.

Farmarack eczane çekmeceli raf sistemlerini Dynamic! raf sistemleri ve eczanelere yönelik çeşitli Sova uygulamaları ile birlikte kullanabilirsiniz. Eczane raf sistemleri, bankolar, oturma alanları, aydınlatma uygulamaları, teşhir ekipman ve aksesuarları ve Farmarack eczane çekmeceli raf sistemlerini bir araya getiren A’dan Z’ye bir çözüme hızlıca ulaşmak için bizden destek alabilirsiniz.

_

SOLID / 360 DERECE ÇÖZÜMLER

ÇÖZÜM DETAYLARDA GİZLİDİR

HER ADIMDA 3 BOYUTLU SAĞLAM ÇÖZÜMLER