Modüler Raf Sistemi – Dynamic!

Modüler Raf Sistemi – Dynamic! farklı tipte aksesuar, dolap, raf, aydınlatma başlıkları, görsel elemanlar ve daha birçok ekipmanın müşterinin ihtiyacına, konseptine ve mevcut dekorasyonuna göre uyarlanabildiği modüler bir raf sistemidir.

Dynamic Raf Sistemi’nde kullanılan ünite parçaları birbirine geçme özelliğine sahiptir. Kurulum aşamasında herhangi bir cıvata ve somuna ihtiyacınız yoktur. Bir çok sistem elemanı kutulu olarak sevk edilir ve son derece hızlı kurulum yapılabilir.

Sova Dynamic Raf Sistemi ile mağazanız için özgün tasarımlar yapabilir, ürün teşhirini dilediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz. Bir çok farklı sistem elemanı ve aksesuar seçenekleri, ürün teşhirinde size sınırsız esneklik sağlar.

Dynamic! Modüler Raf Sistemi’nde tel, ahşap veya metal arka panolar kullanabileceğiniz gibi arka panosuz olarak da sistemi kullanılabilirsiniz. Metal, cam ya da ahşap, konsollu ya da konsolsuz raflar, farklı kaplama seçenekleriyle bir çok farklı tipte kanca, u-askı, düz askı gibi aksesuarlar, çekmeceli ya da kapaklı dolaplar, ahşap teşhir kutuları, ünite altı veya raf altı led aydınlatmalar, görsel uygulamalar yapabileceğiniz prizmax ve lightbox gibi aydınlatma elemanları ya da ahşap veya tebeşir tahtası formlu görsel uygulama elemanları ile markanıza ve konseptinize uygun zengin bir teşhir sistemini dilediğiniz gibi kurgulayabilirsiniz.

Dynamic! Modüler Raf Sistemi bir çok farklı tip mağaza için uygundur. Dynamic! Modüler Raf Sistemi’ni giyim raf sistemleri, butik raf sistemleri, ayakkabı raf sistemleri, eczane raf sistemleri, kozmetik ve kişisel bakım raf sistemleri, cep telefonu ve elektronik mağaza raf sistemleri, takı ve aksesuar mağazası raf sistemleri, optik ve saat mağazası raf sistemleri, züccaciye raf sistemleri, kırtasiye raf sistemleri, niş gıda market raf sistemleri, pastane raf sisemleri, unlu mamül raf sistemleri, meyve sebze raf sistemleri olarak yapılandırarak canlı ve şık teşhir alanları oluşturabilirsiniz.

Kataloğumuzu inceleyerek, farklı kullanım alanları için örnek sistem yapılandırmalarını görebilir, zengin sistem elemanları ve aksesuarlarını inceleyebilirsiniz. Dynamic! Modüler Raf Sistemi uygulamasıyla mağazanız için kendi tasarımlarınızı oluşturabilir, uygulama üzerinden parça dökümü yaparak teklif alabilirsiniz (bu özellik çok yakında aktif olacaktır). Her türlü sorunuz için Sova ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

_

SOLID / 360 DERECE ÇÖZÜMLER

ÇÖZÜM DETAYLARDA GİZLİDİR

HER ADIMDA 3 BOYUTLU SAĞLAM ÇÖZÜMLER