Market Arabaları ve Sepetleri

Market arabaları ve market sepetleri perakende tüketicisinin en yoğun kullandığı ekipmanlardır. Hatta market arabaları için “dünyada en yaygın kullanılan dört tekerlekli araba” denir. Her markanın ve mağazanın müşterisi konforlu ve sürüş keyfi veren market arabaları kullanmak ister.

Tüketicinin mağaza içinde alışveriş yaparken rahatça hareket edebilmesi ve kullandığı market arabası ya da alışveriş sepetinin hijyenik ve dünya standartlarına uygun olması büyük önem taşır. Bu sayede kullanıcıların mağaza geçirdikleri süre ve potansiyel sepet ortalamaları artarken, bu durum mağazanın kazancına da olumlu yönde katkı yapar.

Sova’nın farklı tip ve hacimlerdeki market sepetleri ve arabaları kullanıcılar için ergonomi, sağlamlık ve konforu bir arada sunar. Aynı zamanda kullanıcılar için hijyenik ve güvenli bir temas sağlar.

Yapılan araştırmalara göre market sepetleri ve arabaları, dünyada en yoğun temas edilen ve en yoğun bakteri barındıran yüzeylerdendir. Son dönemde dünya çapında yaşanan pandemi sonrasında, alışverişte hijyen konusunda giderek artan bir tüketici bilinci oluştu. Tüm perakende yatırımcılarının da bu kapsamda tüketicinin sağlığına yönelik adımlar atması elzem. Market sepetleri ve alışveriş arabaları sunduğumuz antibakteriyel tutuş noktaları ile tüketicilerin hijyen beklentilerini boşa çıkarmıyoruz.

Market Arabası ve Sepetleri Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Market arabası seçerken mağazaya en uygun hacimli arabayı seçmek dışında en önemli nokta arabada kullanılan tekerlek ve metal arabalar için kaplama kalitesi, plastik market arabaları için de kullanılan plastiğin kalitesidir. Sova hem tekerlek hem malzeme kalitesi olarak üst düzey ürünleri uygun fiyatlarla sunar. Plastik market sepetinin yaratıcısı Araven’in distribütörü olarak Sova, Loop serisi plastik market arabalarını da pazara sunmaktadır. Üstün ergonomi, sağlamlık, kalite konusunda dünyanın en önde gelen plastik market arabaları olan Loop serisi arabalar, uzun kullanım ömürleri ile işletmenizin uzun vadede karlı bir yatırımı olarak öne çıkmaktadır. Portföyümüzdeki metal, plastik veya hibrit market arabası modelleri ile her tip ve konseptte mağazaya keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.

Yetişkinler, çocuklar, bebekler ve hatta ikizler için tasarladığımız farklı tipteki modellerimiz ile mağazanızı ziyaret eden tüm tüketicilere ergonomi, güven ve konfor, perakende yatırımcılarına da müşteri sadakati ve ciro verimliliği sunuyoruz.

_

SOLID / 360 DERECE ÇÖZÜMLER

ÇÖZÜM DETAYLARDA GİZLİDİR

HER ADIMDA 3 BOYUTLU SAĞLAM ÇÖZÜMLER